Yükleniyor...

Nexonya Element

Gerçekleştirdiği tüm Projelerle yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Nexonya, Kalite ve güvenin adresi
olmaya devam ediyor.

Aşağı Dudullu Mah. Tekinsoy Sok. No:39/28a Ümraniye / İSTANBUL
444 0 257

info@nexonyaelement.com

© 2022 Nexonya Element | Tüm hakları saklıdır.

Nexonya

Nexonya, tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla 40 yılı aşkın süredir kazandığı deneyimleriyle inşaat sektöründe faaliyet gösteren, modern, çağdaş teknolojik donanımı, kalitede güven ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluştur.

Nexonya 2018 yılında tüm yatırımlarını inşaat alanında nitelikli konut projeleri üretimine yönlendirerek, başta yapı sektörü olmak üzere elde ettiği tecrübe ve alt yapı ile konut üretimine devam etmektedir.

Geleceğini köklü ve kalıcı değerlerinden oluşan temel üzerine çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla oluşturan Nexonya, tecrübeli yönetim ve teknik kadrosuyla hizmet vermektedir.

“Nexonya’da Yaşam Var” mottosuyla faaliyetlerine devam eden firma “insanca yaşamak, birlikte başarmak, akil, adil, azimli ve erdemli olmak” prensipleriyle, kullanıcılarına standartların üstünde yaşam alanları kazandırmanın gururunu yaşamaktadır.

Hedefimiz; Müşteri hizmetlerinde tercih edilen, kalitede güvenilen, rekabette öncü olan, ilkleri başaran bir firma olmaktır. Nexonya olarak temel amacımız; kaliteli, konforlu, kullanışlı pratik ve estetik yaşama alanlarına yönelik yapıları müşterilerimizin beğenilerine sunmaktır. www.nexonya.com

Vizyonumuz

Gelişen inşaat sektöründe çağdaş ve toplumsal yaşama katkıda bulunarak, dünya standartlarında yeni yaşam alanları sunan öncü bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Modern, mükemmel mimari ve teknolojinin akıllı kullanımıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve aynı zamanda yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinciyle standartların üstünde yaşam alanları kazandırmaktır.

Kalite Politikamız

Birlikte üretmenin gücüne inanırız...
Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla geleceğimizi oluştururuz. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Girişimci, yenilikçi ve öncüyüz...
Girişimcilik ile harekete geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde; yenilikçiliğe ve yaratıcılığa değer veririz. Projelerimizde kaliteye, teknolojiye ve mimariye yatırım yaparız.

Güvenilir, şeffaf ve açığız...
Kurulduğumuz günden itibaren, tüm faaliyetlerimizde şeffaf ve hesap verebilir olmayı ilke edinen bir kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ederiz.

Faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik anlayışıyla yönetiriz...
Daha yaşanabilir bir dünya için tüm faaliyetlerimizin sürdürülebilirlik stratejimize uygunluğunu gözetiriz.
Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici bir yaklaşımla geleceğimizi oluştururuz. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

Ülke ve toplum için değer yaratma hedefiyle çalışırız...
Yaptığımız tüm işlerin ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin ülkemiz ve toplumumuz için ortak bir değer yaratmasını hedefleriz.