Yükleniyor...

Nexonya Element

Gerçekleştirdiği tüm Projelerle yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Nexonya, Kalite ve güvenin adresi
olmaya devam ediyor.

Aşağı Dudullu Mah. Tekinsoy Sok. No:39/28a Ümraniye / İSTANBUL
444 0 257

info@nexonyaelement.com

© 2022 Nexonya Element | Tüm hakları saklıdır.

Nexonya Element 1

bir yerde hayat varsa bizde varız...

Nexonya Element 1, sosyal alanları, ayrıcalıkları, iç ve dış modern mimarisi ile her yönüyle kalbinizi fethedecek. Dudullu'da yer alan Nexonya Element 1, 2 Blok üzerine 9'ar kat ve 72 daireden oluşuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle, Nexonya, sizleri ev sahibi olmaya bekliyor.

3.521 m² Peyzaj alanı olan Nexonya Element 1’de, 72 seçkin komşu ile keyifli zamanlar geçireceksiniz. Sosyal Donatıları; Havuz / Çocuk Havuzu, Çocuk Parkı, Kamelya, Basketbol / Teras Park Dinlenme Alanı, Hobi Odasının yanısıra projede 7/24 güvenliğinizi sağlayan kapalı devre kamera sistemi ve her daire için kapalı otoparktan çift asansörle dairenize çıkış mevcut.

Nexonya Element 1, hayata açılan kapınız olacak...

Aileniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız, hayatın birbirinden ayrılmaz parçaları. Biz bu parçaları eksiksiz birleştirdik, herşeyi sizin için düşündük, tasarladık, bundan sonraki hayatınızı yaşayacağınız evinizin kapılarını sizler için sonuna kadar açtık.

Nexonya Element 1; sizler için bir umut, bir yaşam felsefesi ve adım adım yaklaştığınız hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü tek yer olacak. Modern mimarinin ve Estetiğin kaliteli birlikteliği Nexonya Element 1...