Yükleniyor...

Nexonya Element 2

Gerçekleştirdiği tüm Projelerle yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Nexonya, Kalite ve güvenin adresi
olmaya devam ediyor.

Aşağı Dudullu Mah. Tekinsoy Sok. No:39/28a Ümraniye / İSTANBUL
444 0 257

info@nexonyaelement.com

© 2022 Nexonya Element | Tüm hakları saklıdır.

Nexonya Element 2

Bir yerde hayat varsa bizde varız...

Nexonya Element 2 projemiz Dudullu'da hayata geçiyor. Projemiz, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşuyor. 15 ve 9 katlı 2 blok halinde tasarlanan Element 2 projemizde toplam 92 adet daire bulunmaktadır.

Yüksek deprem güvenliğine sahip ve son teknoloji ile üretilen projemiz sizlere bir evden daha fazlasını sunuyor. Sosyal Donatıları; Havuz / çocuk havuzu, çocuk parkı, kamelya, basketbol sahası, teras park dinlenme alanının yanı sıra projede 7/24 güvenliğinizi sağlayan kapalı devre kamera sistemi ve her daire için kapalı otoparktan çift asansörle dairenize çıkış mevcut.

Nexonya Element 2, hayata açılan kapınız olacak...

Aileniz, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız, hayatın birbirinden ayrılmaz parçaları. Biz bu parçaları eksiksiz birleştirdik, her şeyi sizin için düşündük, tasarladık, bundan sonraki hayatınızı yaşayacağınız evinizin kapılarını sizler için sonuna kadar açtık.

Nexonya Element 2; sizler için bir umut, bir yaşam felsefesi ve adım adım yaklaştığınız hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü tek yer olacak. Modern mimarinin ve Estetiğin kaliteli birlikteliği Nexonya Element...